موسسه نور ماه و خورشیدLight Of Moon And Sun

درباره ما

Star Background

درباره نور ماه و خورشید

موسسه فرهنگی هنری نور ماه و خورشید با شماره ثبت 50606 و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد ملی بازی های رایانه ای در زمینه های ساخت بازی های رایانه و موبایل ، فیلم ، انیمیشن ، جلوه های ویژه رایانه ای ، معماری ،تیزر ، موشن ، تبلیغات ،کاریکاتور ، بازی های رومیزی و ساخت نرم افزارهای گرافیکی و رایانه ای و موبایل ، به صورت بین المللی و داخلی با مدیریت مهندس مرتضی زارع خورمیزی مشغول به فعالیت می باشد.

از جمله همکاری ها موسسه با ارگان های نظامی ، شهرداری ها ، دستگاه ها ، موسسات ، صدا و سیما و نهادهای خصوصی نام برد . ما یک تیم متشکل از متخصصان با تجربه در حوزه‌های مختلف هستیم که هدف مشترکی را دنبال می‌کنیم. ما با استفاده از تجربه و دانش خود در زمینه‌های مختلف، توانسته‌ایم به یکدیگر کمک کنیم و بهترین نتیجه را در پروژه‌های خود بگیریم. ما از تکنولوژی و ابزارهای جدید استفاده می‌کنیم تا پروژه‌هایمان را به صورت بهینه و با کیفیت بالا انجام دهیم. همچنین، ما بر این باوریم که همکاری، ارتباط موثر و تعهد به پروژه، از عوامل مهم در موفقیت آن است. هدف ما ارائه بهترین خدمات و حل مشکلات در جهت رضایت مشتریان است. ما به ارائه خدمات بر پایه ارزش و اخلاق متعهد هستیم و همیشه سعی خواهیم کرد که با ارائه راهکارهایی موثر و متناسب با نیاز مشتریان، رضایت آن‌ها را جلب کنیم. در نهایت، ما به دنبال ایجاد یک شراکت بلندمدت با مشتریانمان هستیم تا بتوانیم با همکاری در پروژه‌های مختلف، به تحقق اهداف مشتریانمان کمک کنیم.

موسسه فرهنگی هنری نور ماه و خورشید با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد ملی بازی های رایانه ای در زمینه های ساخت بازی های رایانه و موبایل – فیلم – انیمیشن – جلوه های ویژه رایانه ای – واقعیت مجازی – معماری و ساخت نرم افزارهای گرافیکی و رایانه ای و موبایل … به صورت بین المللی و داخلی مشغول به فعالیت می باشد

موسسه فرهنگی هنری نور ماه و خورشید یک موسسه ، Hi-Tech با افراد حرفه ای همیشه سعی در به روز آوری و تربیت تیم های متخصص و با دانش بالا بوده و برای همین در شرف دانش بنیان شدن نیز می باشد که این امر سطح علمی و توانایی های بالای موسسه را نشان میدهد . از جمله فعالیت های موسسه که همیشه سر لوحه خود قرار داد ، تحقیق و توسعه مستمر بر اساس تکنولوژی های روز دنیا ، مشتری مداری ، به روز آوری و آموزش نیروی متخصص و همکاری با سایر موسسات و شرکت های مطرح داخلی و بین المللی می باشد.

Star Background