موسسه نور ماه و خورشیدLight Of Moon And Sun

خدمات ما

انواه خدماتی که موسسه نور ماه و خورشید ارائه می کند

ما چی کار میکنیم

معماری و طراحی

یکی از فعالیت های موسسه طراحی و اجرای فضاهای معماری ، نماها و فضا سازی محیط ها و دکوراسیون داخلی وخارجی ساختمان ها ، بسته بندی و بسته های فرهنگی ، توریستی و تبلیغاتی ،طرح های 3 بعدی و 2 بعدی برای دستگاه های CNC ، واقعیت مجازی و … با بالاترین کیفیت و با توجه به نیاز و درخواست کارفرمایان می باشد .

معماری

یکی از فعالیت های موسسه طراحی و اجرای فضاهای معماری ، نماها و فضا سازی محیط ها و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها ، دکوراسیون نمایشگاه ها ، ماکت سازی و طرح های 3 بعدی و 2 بعدی برای دستگاه های CNC ، واقعیت مجازی ، پرینتر 3 بعدی و … با بالاترین کیفیت و درخواست کارفرمایان می باشد که در سطح بین المللی مشغول به انجام پروژه ها مختلف می باشیم.

نرم افزار ها

یکی دیگر از فعالیت های موسسه نور ماه و خورشید ساخت و تولید نرم افزار های محتلف بر اساس نیاز کارفرمایان محترم در بخش ها و سبک های مختلف می باشد . همچون تولید و طراحی نرم افزارهای معماری و واقعیت مجازی که به صورت انحصاری هم پایه چند شرکت محدود در اروپا و آمریکا، موسسه نور ماه و خورشید این افتخار و دارد که بتواند با طراحی و بومی سازی نرم افزار مورد نظر دریچه نوینی در معماری به سوی شرکت ها و معماران ایرانی باز کرده است و هم پایه شرکت های سطح اول دنیا به تولید و ارائه خدمات به کارفرمایان محترم بپردازد.

طراحی بسته بندی محصولات و خدمات CNC و پرینتر 3 بعدی

یکی دیگر از فعالیت های موسسه نور ماه و خورشید طراحی انواع پکیج های و بسته های مختلف تبلیغاتی ، فرهنگی ، هدایا ، بسته بندی و بسته های فرهنگی ، توریستی و تبلیغاتی و … مطابق با استاندار های روز دنیا و با استفاده از دانش روانشناسی برای افزایش تاثیر گذاری ذهن مخاطب هدف به صورت 2 و 3 بعدی می باشد.
همچنین طراحی انواع مدل ها برای دستگاه های CNC و WaterJet و پرینتر 3 بعدی برای برش سنگ یا ساخت مجسمه با استفاده از سنگ یا پرینتر 3 بعدی مطابق با نیاز کارفرمایان انجام میگیرد.

مدل سازی 3 بعدی

موسسه ما با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های مدل‌سازی سه بعدی، به مشتریان خود خدماتی از جمله طراحی و ساخت مدل‌های سه بعدی برای پروژه‌های معماری، مهندسی، بازی‌سازی و … را ارائه می‌دهد. همچنین، تیم ما امکان تولید محتوا و ویدئویی را برای نمایش ویژگی‌های مدل‌های سه بعدی به مشتریان فراهم می‌کند.

بازی

موسسه نور ماه و خورشید دارای مجوز تولید، انتشار، برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی و برگزاری جشنواره های داخلی و … از بنیاد بازی های رایانه ای می باشد.
یکی از فعالیت های موسسه نور ماه و خورشید ساخت بازی های مختلف برای پلتفرم های مختلف از جمله کامپیوتر شخصی، موبایل، وب، شبکه ، واقعیت مجازی (VR) و … می باشد که دارای تیم های مجربی در این زمینه ها است.
از جمله فعالیت ها می توان به ساخت و تولید بازی های بین المللی با کیفیت بالا با جدیدترین فناوری ها برای رایانه های شخصی و کنسول ها اشاره کرد.

استفاده از جدیدترین فناوری ها و نرم افزارها و افراد نخبه و متخصص این مزیت را به موسسه نور ماه و خورشید داده است تا بتواند آثاری قوی و قابل دفاع در سطح بین المللی تولید کند و در حد شرکت های بازی سازی بین المللی تحقیق کند. و آنها را توسعه دهید و اکنون با تیم های حرفه ای در حال توسعه بازی های با کیفیت بالا برای رایانه های شخصی و کنسول ها هستند.

بازی رایانه ای

از جمله فعالیت ها می توان به ساخت و تولید بازی های رایانه ای در سبک ها و با کیفیت های مختلف با جدیدترین فناوری ها و تکنیک ها برای رایانه های شخصی و کنسول ها اشاره کرد.

بازی موبایل

یکی از روزمره ترین ابزارها سرگرمی بازی های موبایل می باشند که بازار بزرگ و جذابی را روبروی مخاطبین و بازی سازان قرار داده است ، موسسه نور ماه و خورشید با برخورداری از تیم های حرفه ای و نخبه در زمینه ها و سبک های مختلف مشغول کار بر روی پروژه های مختلف موبایلی می باشد .

بازی یا شبیه ساز های واقعیت مجازی

یکی از فعالیت های موسسه نور ماه و خورشید ساخت بازی ها یا به اصطلاح شبیه ساز های مختلف در سبک های متفاوت برای هدست های واقعیت مجازی (VR) می باشد که دارای تیم های مجربی در این زمینه است.استفاده از جدیدترین فناوری ها و نرم افزارها و افراد نخبه و متخصص این مزیت را به موسسه نور ماه و خورشید داده است تا بتواند آثاری قوی و قابل دفاع در سطح بین المللی تولید کند . و آنها را توسعه دهید و اکنون با تیم های حرفه ای در حال توسعه بازی ها و شبیه سازه ها برای دستگاه های واقعیت مجازی هستیم.

بازی های رومیزی (برد گیم)

از گذشته بازی های رومیزی مانند شطرنج طرفداران خود را حفظ کرده اند و روز به روز بر تعداد مخاطبان آن افزوده میشود. ما افتخار داریم با داشتن دانش مورد نیاز برای ساخت طراحی و داستان پردازی انواع مختلف بازی های رومیزی در سبک های مختلف خدماتمان را به شما ارائه دهیم.

داستان نویسی

ما به عنوان یکی از خدمات ارائه شده توسط موسسه، خدمات داستان نویسی را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم. تیمی از نویسندگان و ویراستاران ما با استفاده از تکنیک‌های حرفه‌ای و در نظر گرفتن نیازهای کارفرمایان، داستان‌هایی با کیفیت بالا و جذابیت فوق‌العاده ایجاد می‌کنند.

فیلم ، انیمیشن ، جلوه های ویژه

از جمله اصلی ترین فعالیت های نور ماه و خورشید در زمینه فیلم و انیمیشن های 2 و 3 بعدی ساخت جلوه های ویژه سریال ها و فیلم های سینمایی و تبلیغاتی، موشن ، کاریکاتور و … در با توجه به نیاز و مطابق استاندارد های روز بین المللی برای کارفرمایان مختلف در عرصه جهانی مطابق نیاز می باشیم

انیمیشن

یکی از ابزاهای سرگرمی و نشاط انیمیشن ها هستند که به سبک های مختلف تقسیم میشوند. موسسه نور ماه و خورشید با داشتن کادر مجرب در سبک های مختلف انیمیشنی به صورت 3 بعدی ، 2 بعدی ، موشن و … به صورت سریالی ، تیزر ، فیلم کوتاه و … به صورت حرفه ای با سبک های مختلف و مورد نیاز درخواستی انجام فعالیت می نماید .

فیلم و جلوه های ویژه

موسسه فرهنگی هنری نور ماه و خورشید این افتخار و توانایی را دارد که توانسته در سریال ها و کارهای مختلف تلویزیونی و سینمایی همچون سریال همچون سرو و ساخت و یا تولید فیلم های کوتاه و … در زمینه های جلوه های وِیژه ، تولید ، میکس و مونتاژ و … توسط تیم های حرفه ای به کارفرمایان محترم خدمات رسانی مفید و با کیفیت ارائه نماید و رضایت خاطر و آرامش خیال کارگردانان و تهیه کنندگان محترم را براورده نماید

طراحی و گرافیک

طراحی یکی از اصول اولیه هنر می باشد ، موسسه فرهنگی هنری نور ماه و خورشید با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه های مختلف طراحی 2 بعدی و 3 بعدی ، گرافیک ، تصویر سازی ، کمیک بوک و … همواره سعی کرده تا بهترین کیفیت ها را بر اساس خواست کارفرمایان تهیه و در اختیاز مخاطبین خود قرار دهد .

کاریکاتور

یکی از بخش های جذاب دنیای وب و فضای مجازی می توان به خلق آثار جذاب و مفهمومی اشاره کرد ، کاریکاتور یکی از این دسته از موضوعات هست که با زبان خاص خود توانسته در این زمینه جای خاصی در بین مخاطبین باز کرده است . موسسه فرهنگی هنری نور ماه و خورشید این افتخار را دارد تا با کادری حرفه ای و مجرب و دانا در این امر موفق به خدمت رسانی به مراکز مختلف همچون صدا وسیما و خبرگذاری های مختلف در سطح بین المللی را داشته باشد.

مشاوره و پشتیبانی

ما خدمات مشاوره و پشتیبانی شما هستیم
موسسه نور ماه و خورشید دارای سالها تجربه نظری و عملی در زمینه های مختلف صنعت سرگرمی از جمله بازی های دیجیتال و رومیزی، ساخت و تولید فیلم های دو بعدی و سه بعدی، جلوه های ویژه، تبلیغات،معماری، تیزرهای تبلیغاتی، موشن گرافیک، داستان نویسی ، فیلمنامه نویسی، تولید کتاب، طراحی بسته بندی و توسعه نرم افزارهای مختلف در عرصه بین الملل است.

همچنین نور ماه و خورشید به عنوان ناظر و داور برای توسعه دهندگان پروژه های شما آماده پشتیبانی و نظارت بر پروژه های مختلف می باشند.